NENAŠLI STE ODPOVEĎ
NA VAŠU OTÁZKU?


Nižšie nájdete zoznam otázok, s ktorými sa najčastejšie stretávame, veríme, že tak nájdete čo hľadáte.

V prípade, že nie neváhajte nás kontaktovať.

Vlastný catering

Na Haciende nie je možné zabezpečiť si vlastný catering. O gurmánsky zážitok sa postará náš šéfkuchár Haciendy spolu s jeho teamom.

Vlastný alkohol

Svadba na Haciende ponúka možnosť mladomanželom vlastného prineseného "domáceho" alkoholu + víno za stanovenú taxu. Zvyšný "tvrdý" alkohol zabezpečuje výlučne Hacienda vo veľkoobchodných cenách, platí sa iba za spotrebované a načaté fľaše.

Vlastné nealko

Nealko je zabezpečené Haciendou a je v kompletnej cene menu, preto Vás nemôže zaskočiť výsledná suma za nealko, nakoľko sa platí taxa za nealko a je iba na vás a hosťoch, koľko nealka sa spotrebuje.

Vlastné zákusky / slané

Naši mladomanželia si môžu priniesť svoje vlastné zákusky/slané pečivo avšak negarantujeme ich nezávadnosť z potravinárskeho hľadiska.

Vlastné jedlo

Na Haciendu nie je možné priniesť si svoje vlastné jedlo počas svadobného dňa, avšak veľmi radi Vám náš team na čele so šéfkuchárom pripraví počas Vášho svadobného dňa raňajky, následne svadobný obed.

"Popravaka"

Naša Hacienda umožňuje mladomanželom a ich svadobným hosťom predľžiť si svadobné chvíle a to formou BRUNCHU. Minimálny počet 30 svadobných hostí.

Výzdoba priestorov

Výzdobu priestorov zabezpečuje výlučne Hacienda a to vo forme kvetinovej výzdoby, aranžovanie stolov a celkový design podľa vopred dohodnutého vizuálu svadby.


Vlastné tlačoviny

Tlačoviny si môžu mladomanželia zabezpečiť po vlastnej línií.


Ďalší dodávatelia

Mladomanželia si môžu dodávateľov ako DJ/kamera/foto atď zabezpečiť po vlastnej línií avšak samozrejme naša Hacienda ja nápomocná vo výbere jednotlivých dodávateľov.


Ubytovanie

Na Haciende sa nachádza jeden svadobný apartmán avšak ďalších hostí je možné ubytovať v rámci cca 10km od Haciendy.


Parkovanie

Parkovanie je možné v areáli a pred Haciendou.

Doprava

Náš team vie zabezpečiť dopravu hostí či už na Haciendu alebo z Haciendy.


Svadba v exteriéri

Svadobná hostina je možná aj v exteriéri Haciendy, avšak musí byť pripravený aj interiér Haciendy v prípade zlého počasia.

Svadobný obrad na Haciende

V záhrade Haciendy môže prebiehať civilný sobáš, prípadne v dedinke sa nachádza krásny katolícky kostolík.

Stan na Haciende

V prípade svadobného obradu v areáli Haciendy rozhodne odpoŕúčame beduínsky stan v prípade zlého počasia. Ale aj v prípade obradu mimo Haciendy stan vždy odporúčame, nakoľko dotvára neskutočnú čarovnú atmosféru svadobného dňa.


Kapacita interiéru

Kapacita interiéru je max 100 osôb.

Kapacita exteriéru

Exteriér Haciendy je veľký 2500m2


Zvieratká

Na základe našich nie vždy pozitívnych skúseností so zvieratkami teda psíkmi (poškodenie svadobného apartmánu) je možné si priniesť zvieratko po dohode :-)


Obhliadka priestorov

Na základe vyplnenia kontaktného formuláru je možné dohodnúť si osobné stretnutie spojené s prehliadkou Haciendy.

PLÁNUJETE SVADBU?


Napíšte nám vašu predstavu a poďme spoločne vytvoriť z vašej svadby jedinečný zážitok na ktorí len tak ľahko nezabudnete!