GARANCIA ÚSPECHU

IBA JEDNA SVADBA ZA TÝŽDEŇ


Naša Hacienda je ideálna v tom, že ponúka neveste & ženíchovi znamenitý komfort. Či už deň pred svadbou, kedy je Hacienda sprístupnená budúcim novomanželom v prípade možnosti OPEN WEDDING PARTY, kde sa skvele hostia aj v menšej komornej spoločnosti zoznámia ( od 30 hostí ) taktiež je možnosť si priniesť iba osobné veci, v deň Vášho WEDDING DAY areál Haciendy ponúka opäť svoje služby iba Vám a vaším hosťom, kedy sa o Vás stará náš team Haciendy a deň po svadbe, je možnosť zabezpečenia si WEDDING BRUNCH a tým krásne uzavretie a poďakovanie Vašej rodine a blízkym. Čo predstavuje pre novomanželov nezabudnuteľné tri dni.

BEZ STAROSTÍ


Na našej Haciende nevestu & ženícha obíde akýkoľvek stres, čo je jedna z našich základných priorít. Pokiaľ sa úplne zveríte do našich rúk, každý okamih z Vášho veľkého dňa si dokážete užívať naplno. Vždy je našou snahou nájsť nielen kompromis, ale najmä niečo výnimočné pre Váš úžasný deň. Vždy našim klientom hovoríme: „svadba je o Vás dvoch, vy ste si ju vysnívali, je to Váš deň. Nepozerajte sa, kto si ako čo predstavuje, iba vtedy, keď ste vy dvaja šťastní, sú šťastní aj ostatní a o zvyšok sa postará team Haciendy.“

Samozrejme nie je problém pripraviť iba samotný Wedding Day, čiže konanie 1 dňovej svadby. Deň po svadbe je pre mladomanželov akoby ďalším pokračovaním svadobného dňa. Tým, že u nás sa koná iba jedna svadba za týždeň, mladomanželia majú na druhý deň po všetkom predsvadobnom zhone dokonalý relax. Z Haciendy mnohokrát odchádzajú až v odpoludňajších hodinách, nakoľko nie sú nútení opustiť Haciendu z dôvodu ďalších svadobných príprav.

Tento deň si veľa párov nevie predstaviť, ale nie je nič krajšie ako posedieť do večera s mladomanželmi, smiať sa, debatovať a uvedomovať si čo sa vlastne ešte len pred pár hodinami odohrávalo. Častokrát si počas svadobného dňa neuvedomujú množstvo čarovných chvíľ a aká rozprávková bola ich svadba. Deň po svadbe je to pre nich neskutočný pocit a šťastie vychutnávať si už možno aj v súkromí posvadobné pocity.

PRIESTOR A AREÁL


Hacienda je jeden unikátny priestor spolu s jej okúzľujúcou záhradou. 
Zákutia Haciendy sú vnímané takmer osobne a hostia sa u nás cítia príjemne.

Každý kút interiéru je dotvorený detailmi, ktoré spĺňajú a vytvárajú pre daný okamžik ten najlepší zámer. Snažili sme sa ponechať veľa pôvodných prvkov, ktoré k Haciende patrili od jej začiatku, preto Vám už pri jej prvej návšteve vdýchne pocit akoby ste tu už raz boli.

Záhrada Haciendy je rozmanitá a svojou veľkosťou dokonalá pre čas hostí trávení vonku. Základom každej svadby u nás je aby sa hostia cítili uvoľnene, každý aby si našiel to svoje, čo má rád, čo mu vyhovuje. Po celom objekte sú vytvorené či už chill out zóny, vatra, Boho auto či štýlové zákutia na krásne fotky.

OBRAD NA ZÁHRADE


Svadobný obrad priamo na našej záhrade patrí k najkrajším zážitkom samotného svadobného dňa. Súkromie a akási intimita patria k obrovskému plusu samotného obradu. Čaro tejto ceremónie jednoducho treba zažiť a až vtedy pochopíte krásu lásky dvoch ľudí.

TEAM HACIENDY


Keďže sme Haciendu vybudovali ako rodina aj náš hlavný team je rodina. Každú svadbu pripravujeme ako vlastnú a to by bez rodiny nešlo. O vaše bezstarostné pohodlie počas svadobných príprav a svadby sa starajú svadobné agentky Jaja a Sonka dve sestry a zároveň majiteľky. Snažia sa spraviť aj nemožné aby ste počas vášho dňa nemuseli riešiť zbytočnosti a taktiež dohliadajú na bezproblémový harmonogram celej svadby.

ŠÉFKUCHÁR & CATERING


Ďalšou kvalitou na Haciende je skvelá vychýrená kuchyňa nášho šéfkuchára Martina a zároveň manžela Jaji. Náš Martin má za sebou už 20-ročné odborné gastronomické skúsenosti a pod jeho vedením vytvára na Haciende spolu s jeho teamom dokonalé zážitky. Neustále sa snažíme ponúkať klientom novinky a celkový catering posúvať na úroveň kde hosťom ponúknete kvalitné jedlo s kvalitnými surovinami servírované street štýlom. A preto sú švédske stoly sú pripravené v zvlášť miestnosti, mimo svadobného parketu, takže Vám nikto nad nimi netancuje a hlavne nikto Vás nevidí, koľký tanier si už nakladáte :-) Šéfkuchár dozerá na celý priebeh počas celého svadobného dňa, nemôže teda nastať situácia prázdnych švédskych stolov, nakoľko na našej Haciende sú švédske stoly aj o 4.00 hod ráno v prevedení, akoby by svadobný deň práve začal.

BARMAN A GRILLMAJSTER


Pokiaľ chcete vašich hostí očariť a priniesť im vo Váš svadobný deň zážitok, nesmie chýbať počas Vášho svadobného dňa profi Barman a taktiež grillmajster.

PLÁNUJETE SVADBU?


Napíšte nám vašu predstavu a poďme spoločne vytvoriť z vašej svadby jedinečný zážitok na ktorí len tak ľahko nezabudnete!