HACIENDA JE NAŠA SRDCOVKA


Hacienda je autentický, pôvabný a najmä graciózny priestor so všetkým čo k tomu patrí.

Hacienda je dokonalý priestor so všetkým čo k tomu patrí. Organizovaniu a plánovaniu svadieb sme sa venovali už dlhšie. Začali sme preto, plniť si svoj sen, my tri ženy, hľadať vlastnú nehnuteľnosť, ktorá by spĺňala všetky naše požiadavky. Hacienda bola postavená v roku 1870 pôvodne ako malý kaštieľ. Pri prvej obhliadke nehnuteľnosti bola Hacienda viac ako 10 rokov neobývaná, strecha na spadnutie a exteriér nebol absolútne priechodný. My ako jediní sme v tomto objekte videli neskutočnú čarovnú atmosféru a krásu, ktorú chceli mnohí záujemcovia pred nami zbúrať.

Nielen, že sme zachránili kus histórie, ale vytvorili sme vlastnými silami kus „budúcej histórie“ a najmä priestor, ktorý nesie v sebe atmosféru od prvého zhliadnutia.

Prvá a teda prelomová svadba sa uskutočnila 27. 7. 2019. Pre Agátku a Milana, potom nasledovali ďalšie naše „osudové svadby“, ktoré nám navždy zostanú v srdci. Prvou svadbou sme si uvedomili jeden dôležitý poznatok a to, že sa nám podarilo vybudovať niečo neobyčajné, čo sme tak dlho hľadali. Hoci sa každou svadbou ešte viac zdokonaľujeme, vieme, že sme na výnimočnom mieste, s výnimočnými ľuďmi a najmä v ich výnimočnú chvíľu.

Naša Hacienda nie je typ priestoru, kde svadby prebiehajú ako na bežiacom páse, to nie je naším cieľom. Snažíme sa vytvoriť výnimočný príbeh na výnimočnom mieste s výnimočnými ľuďmi.

Haciendu sme vybudovali ako rodina, aj preto má pre nás neskutočnú hodnotu a ďakujeme samozrejme každému, kto sa podieľal na jej dnešnej podobe. Sme rodinná firma a ľudia ktorí pre nás pracujú sú už naša rodina.

Každú svadbu pripravujeme zo srdca a každá svadba je pripravená akoby bola tá naša, preto sme pri jej prípravách náročné a neskutočné detailistky.

VÝNIMOČNÝ PRÍBEH
NA VÝNIMOČNOM MIESTE
S VÝNIMOČNÝMI ĽUĎMI

PLÁNUJETE SVADBU?


Napíšte nám vašu predstavu a poďme spoločne vytvoriť z vašej svadby jedinečný zážitok na ktorí len tak ľahko nezabudnete!